o BECA

Do center BECA jsme přivedli jedny z nejtalentovanějších plastických chirurgů na světě ze všech disciplín. Pracují zde chirurgové, kteří dokázali, že jsou skutečnými mistry svého oboru, a my jim zde, v rámci jedné organizace, dáváme příležitost, aby svůj talent ukázali. Tyto experty jsme přivedli do jedné společnosti a naučili je všem technickým detailům i umění estetických operací prsou na světové úrovni. Tím, že jsme tyto skutečné odborníky přivedli pod jednu střechu, jim umožňujeme spolupracovat a zdokonalit rafinované techniky nejen operací prsou, ale i dalších estetických zákroků, jako je plastická operace břicha, liposukce, labioplastika a řada dalších vysoce specializovaných procedur.

Proslýchá se, že v centrech BECA jsou často k vidění bohaté a slavné osobnosti, supermodelky, herečky a světoví lídři. Tyto vůdčí osobnosti vyhledávají služby chirurgů společnosti BECA z jednoho prostého důvodu: v jedné organizaci je soustředěn úžasný chirurgický talent z celého světa.

Ať už se jedná o zvětšení prsou, zvednutí prsou, operaci břicha, liposukci či labioplastiku, naši chirurgové operují klienty z celého světa a ve svém oboru jsou skutečnými mistry. Možná jste muž a trápí vás „špeky“ neboli „madla lásky“ nebo máte nízké sebevědomí, protože vaši přátelé něco řekli na adresu vašich „mužských prsou“ a vy uvažujete o jejich úpravě nebo o liposukci. BECA není zařízení, kde jedna levná operace následuje druhou. My si umění plastické chirurgie vážíme a u každého pacienta usilujeme o ten nejlepší možný výsledek. V naší společnosti pracuje jen absolutní světová špička. Každý chirurg je schválen a výsledky všech zákroků jsou posuzovány, abychom měli jistotu, že dosahujeme těch nejkvalitnějších výsledků u opravdu každého pacienta.

Jak to výmluvně formuloval J.M. Leddy, „Pocit hořkosti ze špatné kvality si budete pamatovat dlouho potom, co jste zapomněli na sladký pocit z nízké ceny.“ Přejeme si, abyste byli s výsledky spokojeni tak, jako jsme spokojeni my. Zároveň usilujeme o to udržet si naše dobré jméno coby prvotřídní centrum estetické chirurgie, které se vyznačuje vynikajícími výsledky a kulturou bezkonkurenční bezpečnosti.

Zavolejte nám na 1-855-2BE-SEXY nebo nám pošlete e-mail na info@BECACenters.com ještě dnes a domluvte si osobní schůzku s jedním z našich expertů a zjistěte, jaké jsou vaše možnosti.

„Pocit hořkosti ze špatné kvality si budete pamatovat dlouho potom, co jste zapomněli na sladký pocit z nízké ceny.“ M.L. Leddy